MM
...

Geistlich Bio-Gide® Compressed

Geistlich Bio-Gide® Compressed — це “двійник” Geistlich Bio-Gide®, новітня колагенова мембрана, створена для регенерації м’яких тканин ротової порожнини.1,2 Для порівняння, Geistlich Bio-Gide® Compressed має більш гладку поверхню, є жорсткішою на дотик та легше обрізається. Тому вона найкраще підходить стоматологам, які хотіли б спробувати альтернативні властивості матеріалу. Geistlich Bio-Gide® Compressed слід використовувати у поєднанні з кістковопластичним матеріалом, таким як аутогенна кістка або Geistlich Bio-Oss® або Geistlich Bio-Oss® Collagen.

Успіх при великих аугментаціях, «sausage» — техніка за проф.Урбаном

Geistlich Bio-Gide® Compressed розсмоктується природним шляхом і не потребує видалення під час повторної операції, що спрощує операційну техніку.

Geistlich Bio-Gide® Compressed поєднує в собі альтернативну обробку із доведеною відмінною біофункціональністю біоматеріалів Geistlich, пропонуючи хірургам таким чином більший вибір щодо їх вимог до мембрани.

Професор Іштван Урбан, Будапешт, Угорщина

 

Geistlich Bio-Gide® Compressed: відчуйте різницю!

 • Geistlich Bio-Gide® Compressed була розроблена експертами з колагену компанії Geistlich, які створили мембрану, що поєднує унікальну біофункціональність Geistlich Bio-Gide® із альтернативною обробкою.
 • Geistlich Bio-Gide® Compressed має більш рівну поверхню, є міцнішою на дотик та легше ріжеться у порівнянні із Geistlich Bio-Gide®.
 • Так само як і Geistlich Bio-Gide® вона не потребує видалення під час повторної операції.
 • Довгострокові дані за 12-14 років показують передбачувані результати направленої кісткової регенерації за допомогою Geistlich Bio-Oss® і Geistlich Bio-Gide.

Geistlich Bio-Gide® це новітня колагенова мембрана1,2, яка перевірена 20-річним успішним використанням у більш ніж 4,5 мільйонів пацієнтів та задокументована в більш ніж 250 наукових публікаціях. Geistlich Bio-Gide® Compressed створена на основі Geistlich Bio-Gide®, пропонуючи альтернативну обробку для тих стоматологів, які віддають перевагу більш міцній мембрані.

References:

 1. iData Research Inc., US Dental Bone Graft Substitutes and other Biomaterials Market, 2015.
 2. iData Inc., European Dental Bone Graft Substitutes and other Biomaterials Market, 2015.
 3. Jung RE, et al.: Clin Oral Implants Res. 2013; 24(10):1065-73.
 4. Pubmed September 2016. Search Term: Bio-Gide.

Geistlich Bio-Gide® Compressed обробляється так само, як і Geistlich Bio-Gide®.

GeistlichBio-Gide® Compressed слід використовувати у поєднанні з кістковопластичним матеріалом для створення об’єму, таким як аутогенна кістка або GeistlichBio-Oss® чи GeistlichBio-Oss® Collagen.

Застосовувати мембрану GeistlichBio-Gide® Compressed дуже просто:

 • Виміряйте дефект за допомогою пародонтального зонда.
 • Обріжте суху колагенову мембрану до бажаної форми та розміру.
 • Накладіть суху мембрану шороховатою стороною до дефекту.
 • Змочіть мембрану на місці кров'ю з дефекту.

Можлива фіксація мембрани швами або пінами.

Клінічний випадок доктора Лука де Ставола, Італія

Geistlich Bio-Gide® Compressed складається зі свиного колагену і має двошарову структуру.

GeistlichBio-Gide ® Compressed доступна у двох зручних розмірах:

 • 13 x 25 мм
 • 20 x 30 мм