MM
...

SERAG — ІННОВАЦІЇ ТА ТРАДИЦІЇ

SERAG-WIESSNER — це сімейна компанія середнього розміру з досвідом більше 150 років.

Наші рішення та розробки визначаються безперервністю та довгостроковою орієнтацією на майбутнє. Ці передумови призвели до прекрасних відносин з клієнтами та постачальниками, які підтримуються протягом багатьох десятиліть, а також для розвитку нових сфер діяльності. Двісті висококваліфікованих та досвідчених працівників на нашому заводі в Найлі, північна Баварія, вносять вирішальний внесок у наш успіх.

 

 

Орієнтаія на майбутнє

Як найстарший німецький виробник хірургічних шовних матеріалів, SERAG-WIESSNER поєднує багаторічні досвід роботи з останніми медичними ноу-хау.

Більше ста років тому компанія почала виробництво стерильного кетгута, а пізніше також успішно зарекомендувала себе як виробник стерильних рідких лікарських засобів.

У чистому приміщенні площею понад 2000 м² ми виробляємо текстильні імплантати, хірургічний шовний матеріал, інфузійні та зрошувальні розчини відповідно до найсучасніших досліджень та технологій. Крім того, міждисциплінарні команди внутрішніх та зовнішніх лікарів, фармацевтів, біологів, хіміків та інженерів розробляють нові, поліпшені та краще переносні матеріали, а також нові методи лікування.

Наш новий логістичний центр з площею 6 100 м² тепер доступний для поліпшення процесу доставки та зберігання ліків та медичних виробів.