MM

Питання


Використання малих часток рекомендується для малих дефектів (до 2 зубних альвеол), для збільшення аутогенних трансплантатів та великих частинок великих дефектів (> 2 зубних альвеолів, синусових підйомників). Проте переваги можуть варіюватися від стоматолога до стоматолога.

Мембрана повинна бути використана як бар'єр проти вростання м'яких тканин1. Рідкі колагенові мембрани, такі як Geistlich Bio-Gide®, також підтримують загоєння ран та збільшують терапевтичну безпеку у випадку післяопераційної розщеплення рани 2,3. Лікарі повинні ознайомитися з інструкцією до використання.

Література:

 1. Gielkens PF, et al.: Clin Oral Implants Res 2008; 19 : 516-21.
 2. Tal H, et al.: Clin Oral Implants Res 2008; 19: 295-302.
 3. Becker J, et al.: Clin Oral Implants Res 2009; 20(7): 742-49.

Ні, якщо Geistlich Bio-Oss® автоклавована, вологість може накопичуватися в частинках через високу пористість продукту, що може змінити гідрофільні властивості. Крім того, Geistlich Bio-Oss® не схвалюється для повторної стерилізації в стоматологічній практиці. Geistlich не рекомендує перестерилізацію ні за яких обставин.

Використання місцевих антибіотиків зазвичай не потрібне при використанні Geistlich Bio-Oss®.

Geistlich Bio-Oss® виготовляється з мінеральної частини бичачої кістки. Суворе контрольоване виробництво гарантує високі стандарти якості та безпеки:

Країна походження: Австралія (і для деяких країн, також Нова Зеландія)

Вибрані та сертифіковані бійні

Доглядове та післяматеріальне медичне обстеження для кожної окремої тварини

Кістка кінцівок (відповідно до ВООЗ "Основні положення щодо інфекційності тканин", класифіковані як тканини без виявленої інфекційності або інфекційних прионов).

Ефективні методи інактивації при 15-годинній обробці високою температурою та очищення сильними лужними солютинами.

Стерилізація, подвійна стерильна упаковка.

Офіційний контроль міжнародними органами влади.

Кров від дефекту можна використовувати для змішування. Необхідно дбати про уникнення забруднення слинних бактерій.

Використання малих часток рекомендується для малих дефектів (до 2 зубних альвеол),  для збільшення аутогенних трансплантатів та великих частинок великих дефектів (> 2 зубних альвеолів, синусових підйомників). Проте переваги можуть варіюватися від стоматолога до стоматолога.

Мембрана повинна бути використана як бар'єр проти вростання м'яких тканин1. Рідкі колагенові мембрани, такі як Geistlich Bio-Gide®, також підтримують загоєння ран та збільшують терапевтичну безпеку у випадку післяопераційної розщеплення рани 2,3. Лікарі повинні ознайомитися з інструкцією до використання.

Література
 

 1. Gielkens PF, et al.: Clin Oral Implants Res 2008; 19 : 516-21.
 2. Tal H, et al.: Clin Oral Implants Res 2008; 19: 295-302.
 3. Becker J, et al.: Clin Oral Implants Res 2009; 20(7): 742-49.
 • 0,5 г Geistlich Bio-Oss Pen®: ~ 0,5 мл
 • 1,0 г Geistlich Bio-Oss Pen®: ~ 1,0 мл
 • 1,5 г Geistlich Bio-Oss Pen®: ~ 1,5 мл

Залежно від розміру дефекту, від 1,5 до 4 г  Geistlich Bio-Oss® гранул необхідно, або в середньому 3г . Це еквівалентно двом 1,5-грамовим Geistlich Bio-Oss Pen® з великими гранулами або трьома 1 - грамовими Geistlich Bio-Oss Pen® з невеликими гранулами

Geistlich Bio-Oss Pen® не схвалюється для повторної стерилізації.

Ні. Geistlich Bio-Oss® Collagen являє собою суміш з 90% гранул спонгіозу Geistlich Bio-Oss® та 10% високоочищениого свинячого колагену в блочній формі. Geistlich Bio-Oss® - це природний мінеральний кістковий матеріал  коров'ячого походження. Колаген сприяє адаптації Geistlich Bio-Oss® у місці дефекту.

Колаген у Geistlich Bio-Oss® Collagen не функціонує як мембрана. Якщо гніздо не є незмінним, рекомендується використовувати мембрану для отримання оптимальних результатів1.

Література:

 1. Perelmann-Karmon, et al.:  Int J Periodontics Restorative Dent 2012; 32(4): 459-65

Geistlich Bio-Oss® Collagen рекомендується для реконструкції дефектів кісток у щелепно-лицевій хірургії та хірургії стоматології, наприклад:

 • Збільшення / реконструкція альвеолярних хребтів.
 • Заповнення витяжних розеток.
 • Імплантологія: підготовка місць імплантації, наповнення кісткових розробок та збільшення синусової поверхні.
 • Періодонтія: наповнення кісткових дефектів, підтримка мембрани під час регенерації кісткової тканини та регенерація керованих тканин.

Geistlich Bio-Oss® та Geistlich Bio-Oss®Collagen поділяють ті ж ознаки. Ці продукти можуть бути використані взаємозамінно, як вважається за краще.

Оскільки Geistlich Bio-Oss® Collagen містить колаген, алергічні реакції та запальні тканинні реакції не можуть бути виключені. Проте, це зустрічається дуже рідко.

Geistlich Combi-Kit Collagen рекомендований для реконструкції альвеолярного хребта, управління екстракційним гніздом та збільшення розкладання кісток.

Geistlich Combi-Kit Collagen упакований у подвійний блістер. Після того, як зовнішній блістер був відкритий, стерильність більше не може бути гарантована. Продукт Geistlich Combi-Kit Collagen зареєстровано для одноразового використання. Не рекомендується використовувати продукти окремо.

Оскільки Geistlich Bio-Oss® Collagen та Geistlich Bio-Gide® виготовляються з колагену, не можна виключити алергічні реакції та запальні тканинні реакції. Проте, це зустрічається дуже рідко.

Geistlich Bio-Gide® - це мембрана з унікальною двошаровою структурою. Вона поєднує в собі оптимальне формування кісткової тканини з ускладненнями - без зцілення рани та передбачувані результати. Виняткове число наукових публікацій та доведений довгостроковий успіх підкреслюють неперевершену продуктивність Geistlich Bio-Gide®.

Perio-System Combi-Pack упакована в подвійний блістер. Після відкриття зовнішнього блістера стерильність продукту більше не може бути гарантована. Компанія Perio-System Combi-Pack зареєстрована тільки для одноразового використання.

Колаген у Geistlich Bio-Oss® Collagen не функціонує як мембрана. У процесі керованої регенерації кістки для оптимальних результатів рекомендується використання мембрани.

Список літератури:

 1. Perelman-Karmon M et al .: Int J Periodontics Restorative Dent 2013, 32 (4): 459-65.

Оскільки Geistlich Bio-Gide® Perio і Geistlich Bio-Oss® Collagen виготовляються з колагену, алергічні реакції та запальні тканинні реакції не можуть бути виключені. Проте, це дуже зустрічається рідко.

Альвеолярна кістка краще відтворюється з мембраною, призначеною для регенерації кісткової тканини. Використання мембрани призводить до більшої і кращої кістки порівняно з процедурами, які не включають мембрану.1

Список літератури:

 1. Schwarz F et al .: Clin Oral Impl Res 2008; 19 (4): 402-15

Експерти-хірурги-стоматологи підрахували, що мембрана, яка використовується для регенерації кісткової тканини, повинна підтримувати свою бар'єрну функцію, поки не буде присутня попередня матриця та ткана кістка. Тривалість бар'єра вважається необхідною протягом 7-14 днів, в більшості випадків. Оптимальна бар'єрна функція означає, що окклюзивність зберігається до загоєння рани - процес, який зазвичай займає близько 2 тижнів.

Geistlich Bio-Gide® довели, що вона підтримує регенерацію кісток на еквівалентному рівні, як мембрани з більш тривалим бар'єром, з додатковою перевагою знезаражування загоєння ран.1-3

Список літератури:

 1. Тал Х, et al .: Clin Oral Impl Res 2008; 19: 295-302.
 2. Becker J et al .: Clin Oral Impl Res 2009; 20 (7): 742-49.
 3. Schwarz F et al .: Clin Oral Impl Res 2008; 19 (4): 402-15.

Geistlich Bio-Gide® — це мембрана з унікальною двошаровою структурою. Він поєднує в собі оптимальне формування кісткової тканини з загоєнням ран і передбачуваними результатами. Нативний колаген Geistlich Bio-Gide® призводить до значно меншої дезисценції в порівнянні з штучно перехрещеними мембранами.4 Виняткова кількість наукових публікацій та доведений довгостроковий успіх підкреслюють неперевершену продуктивність Geistlich Bio-Gide®.

Список літератури:

 1. Тал Х, et al .: Clin Oral Impl Res 2008; 19: 295-302.

Запалення - це можливе ускладнення, яке може виникнути при будь-якій операції. Проте біосумісність Geistlich Bio-Gide® була перевірена шляхом тестування.

Оскільки Geistlich Bio-Gide® виробляється з колагену, алергічні реакції та запальні тканинні реакції не можуть бути виключені. Проте, це зустрічається дуже рідко.

Компактний шар Geistlich Bio-Gide® демонструє більш високу закупорюваність клітин, ніж шорсткий, пористий шар. Якщо мембрана накладена в бік інверсії, інтеграція кісткових клітин може відбуватися досить повільно. Однак, не потрібно видаляти мембрану.

Ні, автоклавація або стерилізація гарячого повітря незворотньо руйнує колагенову структуру. Фізичні властивості мембрани змінюються, а консистенція продукту стає подібним до пергаментного паперу. Мембрану не можна використовувати. У цьому випадку компанія Geistlich, як виробник, не може прийняти відповідальність за виріб, оскільки продукт не схвалений для повторної стерилізації.

Оскільки Geistlich Bio-Gide® дуже добре вписується в дефект, зазвичай не потрібно використовувати фіксаторні гвинти або штирі. Однак фіксація можлива.

Geistlich Bio-Gide® може залікувати занурення або відкриття1 залежно від переваги хірургів. Переваги загоювання вторинної інтенсивності Geistlich Bio-Gide® - безперервна хірургія та збереження лінії слизової оболонки.

Список літератури:

 1. Cardaropoli D et al .: Int J Periodontics Restorative Dent 2012, 32 (4): 421-30.

Поверхня Geistlich Bio-Gide® Perio була насичена, щоб полегшити застосування пародонту, зовнішній блістерний пакет Geistlich Bio-Gide® Perio включає чотири стерильних водовідштовхувальних шаблони. Вони можуть бути неодноразово розташовані в області дефекту, що дозволяє налаштувати шаблон, перш ніж різати мембрану до точної форми.

Запалення — це можливе ускладнення, яке може виникнути при будь-якій операції. Проте біосумісність Geistlich Bio-Gide® Perio підтверджена тестуванням.

Оскільки Geistlich Bio-Gide® Perio виробляється з колагену, алергічні реакції та запальні тканинні реакції не можуть бути виключені. Проте, це зустрічається дуже рідко.

Компактний шар Geistlich Bio-Gide® Perio демонструє більш високу закупорювання клітин, ніж шорсткий пористий шар. Якщо мембрана накладена в бік інверсії, інтеграція кісткових клітин може відбуватися досить повільно. Однак, не потрібно видаляти мембрану.

Ні, автоклавація або стерилізація гарячого повітря незворотньо руйнує колагенову структуру. Фізичні властивості мембрани змінюються, а консистенція продукту стає подібним до пергаментного паперу. Мембрану не можна використовувати. У цьому випадку компанія Geistlich, як виробник, не може прийняти відповідальність за виріб, оскільки продукт не схвалений для повторної стерилізації.

Оскільки Geistlich Bio-Gide® Perio дуже добре вписується в дефект, зазвичай не потрібно використовувати фіксаційні гвинти або штирі. Однак фіксація можлива.

Пристрій збільшиться приблизно на 25% в обсязі, коли вологе. Це збільшення обсягу необхідно враховувати при прийнятті рішення про остаточні розміри. Правильний дизайн клапана - ключ до повного занурення матриці.

Безперервне замикання клапана є запорукою успішного і беззастережно зцілення та уникнення будь-яких роздратувань під час фази зцілення.

Після обробки Geistlich Fibro-Gide®, будь ласка, слідуйте тим же хірургічним втручанням, які зазвичай застосовуються при пересадці сполучної тканини.

Клінічні дослідження показали фізіологічне збільшення товщини при використанні CTG як золотого стандарту від 0,35 до 3,2 мм. Клінічні дослідження показали, що лікування Geistlich Fibro-Gide® призводить до збільшення товщини 1-2 мм, що еквівалентно результатам, отриманим при CTG. Geistlich Fibro-Gide® забезпечується товщиною 6 мм, що дає хірургові свободу, щоб обрізати його до потрібного розміру, і використовувати колагенову матрицю для потовщення тканин під понті, де може знадобитися більше об'єму. Для збільшення бічних м'яких тканин рекомендується зменшити товщину Geistlich Fibro-Gide®, щоб досягти безперервного, первинного ранового закриття.

Geistlich Fibro-Gide® призначений для регенерації м'яких тканин на альвеолярному хребті. Показаннями для Geistlich Fibro-Gide® є недостатня кількість м'яких тканин і дефекти рецесії.

Geistlich Fibro-Gide® — свиняча, пориста, розсмоктуюча та об'ємна стабільна колагенова матриця, спеціально розроблена для регенерації м'яких тканин. Матриця зроблена з відновленого колагену, який пройшов тестування, хімічну обробку, для поліпшення стабільності пристрою, зберігаючи при цьому чудову біосумісність.

У тваринницьких моделях показано хорошу інтеграцію Geistlich Fibro-Gide® з навколишньою м'якою тканиною при збереженні стабільності.

Geistlich Fibro-Gide® готовий до застосування до дефекту і не потребує попередньої обробки або кондиціонування перед застосуванням. Geistlich Fibro-Gide® має чудові гідрофільні властивості, що призводить до швидкої гідратації колагенової матриці (власної крові пацієнта та / або стерильного фізіологічного розчину). При застосуванні сухої речовини до місця дефекту, матриця легко зволожується, дуже швидко проковтнувши власні кров'яні та / або фізіологічний розчин.

Geistlich Fibro-Gide® можна застосовувати або в сухому або вологому стані, що підлягає індивідуальному уподобання: попереднє зволоження може проводитись за допомогою крові та / або стерильного фізіологічного розчину. Geistlich Fibro-Gide® можна нарізати та обрізати як у сухому, так і у вологому стані, використовуючи ножиці та / або скальпель. Скальпель рекомендується для сухої обробки. Використання скальпеля допоможе отримати гладкі краї та конічні ребра для поліпшення адаптації рани та точного прилягання матриці.

Пристрій збільшиться приблизно на 25% в обсязі, коли вологе. Це збільшення обсягу необхідно враховувати при прийнятті рішення про остаточні розміри. Правильний дизайн клапана - ключ до повного занурення матриці.

Використовуйте бажаний дизайн клапана. Хороша підготовка клапана є ключем до сприяння успішному зціленню шляхом повного охоплення Geistlich Fibro-Gide®. В даний час клінічні випробування проводяться різними хірургічними методами, такими як технологія тунелювання та / або конверта (не всі дослідження).

Клінічний досвід показав, що затягування ранею без натягу є ключовим чинником запобігання дезисценції. У процедурах відкритої заслонки для збільшення на альвеолярному хребті рекомендується горизонтальний матрацовий шов для стабілізації матриці (5,0-6,0). У рецесії покриття одиночних швів (7,0) було використано для стабілізації.

Geistlich Mucograft® - це унікальна 3D-колагенова матриця, розроблена спеціально для регенерації м'яких тканин як альтернатива для аутогенних трансплантатів м'яких тканин.

У більшості окремих випадків, що розглядалися до цих пір і для всіх досліджень, проведених з Geistlich Mucograft®, використовували один матричний шар. В даний час клінічні дані недоступні, щоб довести, що кілька шарів пристрою перевершують один шар Geistlich Mucograft®.

Це залежить від завдання:

1. Отримання кератинізованої тканини: Geistlich Mucograft® слід наносити на перйозовий шар1,2, оскільки кровопостачання є важливим. При відкритому зціленні кров подається через краї пристрою з навколишніх тканин і від окістя.

2. Покриття рецесії: Geistlich Mucograft® може бути використаний частково або повністю над кісткою.3-5 Кров подається по краях пристрою з навколишніх тканин і з клапану повністю покриває матрицю.

Список літератури:

 1. Sanz M, et al.: J Clin Periodontol 2009; 36(10): 868-76.
 2. Lorenzo R, et al.: Clin Oral Impl Res 2012; 23(3): 316-24.
 3. McGuire MK & Scheyer ET : J Periodontol 2010; 81(8): 1108-17.
 4. Cardaropoli D, et al.: J Periodontol 2012; 83(3): 321-28.

Rotundo R & Pini-Prato G: Int J Periodontics Restorative Dent 2012; 32(4): 413-19.

Після лікування Geistlich Mucograft®, будь ласка, слідкуйте за тією ж хірургічною обробкою, яка зазвичай застосовується з перев'язками сполучної тканини або вільними гнійними трансплантатами.

Geistlich Mucograft® складається з колагену свиней і спеціально розроблений для регенерації м'яких тканин. Матриця побудована з компактної губчастої структури, яка підтримує стабілізацію згустків крові та збільшення кількості клітин м'яких тканин.

Колаген Geistlich Mucograft® буде заміщений новоутвореною м'якою тканиною. Матриця швидко васкуляризується та колонізується клітинами м'яких тканин. Це призводить до гарної інтеграції матриці без будь-яких ознак реакції чужорідного тіла1,2.

Список літератури:

 1. Rocchietta I, et al.: Int J Periodontics Restorative Dent 2012; 32(1): e34-40.
 2. Ghanaati S, et al.: Biomed Mater 2011; 6(1): 015010.

Для обох. Geistlich Mucograft®  є альтернативою вільної трансплантації ясен або сполучної тканини для отримання кератинізованої тканини1-3. Geistlich Mucograft® є альтернативою CTG для покриття рецесії4-6.

Список літератури:

 1. Sanz M, et al.: J Clin Periodontol 2009; 36(10): 868-76.
 2. Lorenzo R, et al.: Clin. Oral Impl. Res 2012; 23(3): 316-24.
 3. Nevins M, et al.: Int J Periodontics Restorative Dent 2011; 31(4): 367-73.
 4. McGuire MK & Scheyer ET : J Periodontol 2010; 81(8): 1108-17.
 5. Cardaropoli D, et al.: J Periodontol 2012; 83(3): 321-28.
 6. Rotundo R & Pini-Prato G: Int J Periodontics Restorative Dent 2012; 32(4): 413-19

Geistlich Mucograft® готовий до нанесення на дефект і не потребує попередньої обробки або вологи перед нанесенням. Завдяки своїй чудовій гідрофільності, матриця швидко гніздиться після імплантації у дефекті шляхом швидкого замочування крові пацієнта.

Наші виміри вказують на те, що матриця не набухає після гідратації (розглядається період 90-хвилин) 1.

Список літератури:

 1. Data on file, Geistlich Pharma AG, Wolhusen, Switzerland

Ні, Geistlich Mucograft® показує обмежене подовження і завжди повинно бути зшито без натягу.

Опубліковані дані показують різні методи зшивання за допомогою Geistlich Mucograft®: не ресорбуючі1,2 і здатні резорбувати3, 0-51,2 та 0-64. Відсутні клінічні дані, які демонструють переваги одного типу шва над іншим при зшиванні Geistlich Mucograft®.

Список літератури:

 1. Sanz M, et al .: J Clin Periodontol 2009; 36 (10): 868-76.
 2. Herford AS, et al .: J Oral Maxillofac Surg 2010; 68 (7): 1463-70.
 3. Кардарополі Д. та ін .: J Periodontol 2012; 83 (3): 321-28.
 4. McGuire MK & Scheyer ET: J Periodontol 2010; 81 (8): 1108-17.

Компактна структура повинна бути спрямована назовні, далеко від нижньої кістки, губчаста структура повинна стояти перед кісткою або м'якою тканиною. Для Geistlich Mucograft® немає ні клінічних, ні порівняльних даних щодо продуктивності перевернутого пристрою.

Geistlich Mucograft® Seal спеціально розроблений для регенерації м'яких тканин1. Колаген Geistlich Mucograft® спеціально оброблений, щоб сприяти негайній стабілізації згустків крові. Це призводить до ранньої васкуляризації1,3, полегшує заростання клітин м'яких тканин2 та чудову інтеграцію 3D-матриці з оточуючими тканинами2,3. На відміну від інших продуктів колагену на ринку Geistlich Mucograft® та Geistlich Mucograft® Seal науково задокументовані та їх клінічні переваги доведені.

Список літератури:

 1. Biocompatibility according to ISO 10993-12001. Data on file Geistlich PharmaAG, Wolhusen, Switzerland.
 2. Ghanaati S, et al.:  Biomed Mater 2011; 6(1): 015010.
 3. Roccietta I, et al.: Int J Periodontics Restorative Dent 2012; 32(1): e34-40.

Компактна структура повинна бути спрямована назовні, далеко від нижньої кістки, губчаста структура повинна стояти перед кісткою або м'якою тканиною. Герметична структура Geistlich Mucograft® Seal полегшує диференціацію з двох сторін. Стріпка губчаста структура повинна стикатися з кісткою.

Ні. Geistlich Mucograft® Seal демонструє обмежене подовження і завжди повинно бути зшито без натягу.

Geistlich Mucograft® Seal повинен бути зшитий з використанням не ресорбованих швів, не склеєних 1. Тісна адаптація пристрою до кордонів тканини може бути виконана однократними перериваннями швів, подвійними перериваннями швів або перехресними швами.

Найкращий шовний матеріал, який зручно використовується хірургом, слід вибрати: для однотрубних швів рекомендується розмір швів 6,0 або 5,0; для перехресного зшивання відповідний розмір шва 5,0.

Список літератури:

 1. Geistlich Mucograft Seal Advisory Board Meeting Report, 2013. Data on file Geistlich Pharma AG, Wolhusen, Switzerland.

Час розсмоктування кожного біоматеріалу, включаючи Geistlich Mucograft® Seal, залежить від багатьох чинників: розміру дефектів, метаболізму та загального стану здоров'я пацієнта тощо. Проте, окремі гістології вказують, що після 8 тижнів Geistlich Mucograft® Seal повністю інтегрований у новоутворені м'які тканини.

Гідрофільні властивості Geistlich Mucograft® Seal полегшують швидке зволоження пристрою фізіологічним розчином або кров'ю.

Geistlich Mucograft® Seal потребує підтримки Geistlich Bio-Oss® колагену для гарного збереження хребта м'яких та твердих тканин. Через 8 тижнів м'які тканини зцілюються, але суміш згустку крові, Geistlich Bio-Oss Collagen та новоутворююча кістка залишаються м'якими. Тим не менш, імплант може бути обережно пробурено в гніздо, а решта Geistlich Bio-Oss® Колаген сприятиме збереженню обсягу хребта.

Geistlich Mucograft® Seal - це унікальна 3D-матриця, розроблена спеціально для регенерації м'яких тканин у витяжних гніздах для збереження хребта.

Geistlich Mucograft® Seal складається з колагену свиней і спеціально розроблений для регенерації м'яких тканин. Матриця побудована з компактної структури, яка забезпечує стійкість при лікуванні та губчасту поверхню, яка підтримує стабілізацію згустків крові та збільшення кількості клітин м'яких тканин.

Колаген Geistlich Mucograft® буде заміщений новоутвореною м'якою тканиною. Матриця швидко васкуляризується та колонізується клітинами м'яких тканин 1, 2. Це призводить до гарної інтеграції матриці без будь-яких ознак реакції чужорідного тіла3,4.

Список літератури:

 1. Rocchietta I, et al.: Int J Periodontics Restorative Dent 2012; 32(1): e34-40.
 2. Ghanaati S, et al.: Biomed Mater 2011 Feb; 6(1): 015010.
 3. Nevins M, et al.: Int J Periodontics Restorative Dent 2011; 31(4): 367-73.
 4. Camelo M, et al.: Int J Periodontics Restorative Dent 2012; 32(2): 167-73.

Geistlich Mucograft® Seal готовий до застосування для герметизації гнізда і не потребує попередньої обробки або вологості перед нанесенням. Завдяки своїй чудовій гідрофільності, матриця швидко гніздиться після імплантації у дефекті шляхом швидкого замочування крові пацієнта.

Наші виміри вказують на те, що матриця не набухає далі після гідратації (розглядається період 90-хвилин) 1.

Список літератури:

 1. Data on file, Geistlich Pharma AG, Wolhusen, Switzerland