MM
...

Хірургічні голки

Крім нитки, важливим компонентом шовного матеріалу є голка.  Раніше шовний матеріал без голки припасовував до голки з пружинним вушком чи до звичайної хірургічної голки сам лікар під час використання.

Зараз широко використовуються атравматичні шовні матеріали. Атравматичні шовні матеріали – це комбінація з шовного матеріалу і голки, в якій голка міцно приєднана до нитки для зменшення травматизації тканин. Ми пропонуємо дуже широкий вибір атравматичних голок у комбінації з нашими нитками.

Ці голки з нержавіючої сталі з високою міцністю при згинанні і винятковими проникаючими властивостями забезпечують безпечну і легку роботу.

Сьогодні можна сказати, що практично для всіх хірургічних шовних матеріалів Європейських виробників використовуються голки з нержавіючої сталі, тобто сталі яка не боїться корозії. Для голок використовуються наступні групи нержавіючої сталі:
Сталь 420: сталь стандартної якості, мартенситна, з низькою еластичністю, низькою міцністю при згинанні
Сталь 455: кращої якості ніж сталь 400, мартенситна, з вищою еластичністю, більшою міцністю при згинанні
Сталь 300: сталь найкращої якості, аустенітна, найеластичніша, найміцніша при згинанні, часто пропонується виключно для серцево-судинної хірургії. SERAG-WIESSNER використовує цю сталь майже для всіх шовних матеріалів.

 

Позначення голок

Згідно рекомендації Технічного Комітету Асоціації Виробників Хірургічних Шовних Матеріалів позначення наших атравматичних голок складається з комбінації букв і цифр. Перша буква вказує на форму голки, друга на її тип. Якщо позначення містить третю чи четверту букви, то вони позначають особливі характеристики голки. Цифра після букв означає загальну довжину голки в мм.

Форма голки

A форма риболовного гачка K напіввикривлена
H 1/2 кола F 5/8 кола
D 3/ 8 кола G пряма
L ложкоподібна V 1/4 кола

Тип голки

R колюча S зворотньо ріжуча

 

Особливі характеристики

 

A така, що напівсходиться F тонка голка
L скальпелеподібний кінчик M мікрокінчик
N колюча голка, тупий кінчик S дуже тонка
SP лопаткоподібна голка T трикутна голка
X дуже міцна K коротке внyтрішнє лезо

 

Приклади

D 3/8 кола
S зворотно ріжуча
18 18 мм (повна довжина)
H 1/2 кола
R колюча
X дуже міцна
36 36 мм (повна довжина)

...