MM
...

Остеосинтез

Пацієнти з дефіцитом кісткової тканини, вузьким альвеолярним гребенем або атрофією щелепи, потребують регенерації самої кістки перед імплантацією та протезуванням. Кісткові блоки можуть бути взяті з щелепи.

Існують інструменти розроблені спеціально для забору кісткових блоків, наприклад, трепани, бори та долота. Дрібні кісткові ‚чіпси‘ можна добути за допомоги кісткового скребка. Залежно від розміру або потенційного використання, кістковий матеріал може оброблятися кістковим подрібнювачем. stoma® пропонує такі інструменти як: аплікатори та конденсери в різних варіантах для внесення та конденсації кісткового матеріалу.

stoma® пропонує великий вибір кісткових гвинтів під брендом ossecure ® , які рекомендовані багатьма фахівцями, для забезпечення первинної стабільності подрібненого кісткового матеріалу чи кісткового блоку. Сюди входять титанові гвинти та сталеві гвинти (такі як мікрогвинт проф.Фуада Кюрі) і доповнюються відповідними аксесуарами, такими як свердла, прості викрутки та викрутки з затискачами....