MM
...

Регенеративна медицина для підвищення якості життя

Geistlich Pharma спеціалізується на біоматеріалах для відновлення кісток, хрящів та тканин, розробляє та виробляє медичні прилади та фармацевтичні препарати з метою надання пацієнтам кращої якості життя.

Продукція продається компанією через більш ніж 60 постачальників по всьому світу, а також через десять філій: Великобританія, Німеччина, Італія, Франція, Китай, Бразилія, Південна Корея, Північна Америка, Австралія та Індія.

Компанія має великий штат працівників (близько 500 осб). За допомогою новаторських продуктів Geistlich Bio-Oss® та Geistlich Bio-Gide®, компанія рішуче сформувала ринок регенеративних біоматеріалів протягом десятиріч.

 

 

Більше 160 років досвіду у переробці та очищенні кісток, хрящів та колагену Geistlich Pharma — це швейцарська компанія, що належить сімейству Geistlich зі штаб-квартирою в Центральній Швейцарії у Волусені та в Root. Компанія входить до складу Geistlich Holding. Оскільки бізнес був заснований у 1851 році, Geistlich розробили свій підхіду у обробці кістки і тканини.

 

Наша мета повернути пацієнтам якість життя.
Пол Ноут, генеральний директор Geistlich Pharma

 

Тісна співпраця з науковцями та дослідниками відіграє вирішальну роль у розробці продуктів. Geistlich Pharma працює та розвивається у трьох бізнес-підрозділах: Geistlich Biomaterials (стоматологія), Geistlich Surgery (ортопедія і травматологія) та Geistlich Medical (фармацевтика та додаткові матеріали). Компанія є приватною власністю, що дає можливість думати та діяти з огляду на довготривале майбутнє.

Детальніше на сайті: www.geistlich-pharma.com

Філософія Geistlich Pharma

Geistlich Pharma спеціалізується на регенеративній медицині. Медицина розрізняє два способи загоєння: ремонт, де використовуються штучні суглоби, і регенерація, де сприяння спрямоване на зцілення власної тканини тіла. Мета — повернути людям якість життя. Geistlich надає велике значення розробці продуктів стабільним та відповідальним методом.

 

 

В останні роки Geistlich Pharma переживає стійке зростання - незважаючи на складні міжнародні ринкові умови. Це можливо не тільки завдяки великому охопленню клієнтів по всьому світі, а й за допомогою безперебійних товарних поставках. За цією історією успіху, стоїть велика кількість співробітників Geistlich Pharma. Їх мотивація та чудове виконання обовязків, а також висока експертність є основою для довгострокового та сталого ділового успіху.

«Наша увага спрямована на регенерацію; ми прагнемо допомагати регенеративним процесам організму нашими біологічними продуктами.»

Др. Терсен Гарт, CSO Geistlich Pharma AG

 

До 2030 року компанія Geistlich Pharma прагне розширити лідерство на ринку у галузі стоматології та розвивати бізнес-відділи Geistlich Surgery і Geistlich Medical. З огляду на це, компанія планує розробити нові регенеративні продукти та відкрити нові географічні ринки. Основна увага приділяється сталому розвитку інновацій та їх впровадженню на ринок.

Високо спеціалізовані медичні вироби з кістки та колагену

Компанія Geistlich Pharma більше 30 років зосереджує свої дослідження та розробки на медичній регенерації. Компанія невтомно продовжує свої експертизи у цій галузі вже більше ніж 160 років. Метою є розробка високо спеціалізованих лікарських засобів для кісток та шкіри (колагену).

 

Колаген – всебічний

Людське тіло іноді потребує допомоги у відновленні кісток, м'яких тканин або хрящів, допомога — колагенові матеріали від Geistlich Pharma. Будь то Geistlich Bio- Oss® collagen та Geistlich Bio-Gide® для регенерації кісткової тканини, Chondro- Gide® для регенерації хрящів або Geistlich Mucograft® для регенерованої регуляції м'яких тканин — всі колагенові продукти Geistlich Pharma — це високоспеціалізовані лікарські засоби, властивості яких визначаються різними способами обробки колагенових волокон.

 

Кістка — близька до природньої

Матеріали кісткового замінника Geistlich використовуються десятиліттями, щоб допомогти організму відновити власну кістку. Orthoss® допомагає в операціях, тоді як Geistlich Bio-Oss® та Geistlich Bio-Oss® в основному застосовуються в імплантації зубів або пародонтологічних операціях.

 

Високі інвестиції в дослідження та розробки

Співпраця з ученими та дослідниками є вирішальними для наукового підходу Geistlich. У власному відділенні досліджень та розвитку компанії, висококваліфіковані вчені та дослідники працюють над подальшим розвитком біоматеріалів. У порівнянні з загальною кількістю працівників, компанія має великий відділ досліджень і розробок і постійно робить високі інвестиції в найсучасніші технології та обладнання. Ще однією метою компанії є інтенсивний обмін досвідом з університетами по всьому світу.

 

Різноманітні наукові напрямки

Дослідження охоплюють різні напрямки: від клітинної біології, біохімії, матеріалознавства, до аналізу досліджень і, в кінцевому підсумку, процесу розробки. Охоплюються всі відповідні області, важливі для регенерації кісток та тканин. Завдання дослідження полягає в розробці біологічних матричних структур.

 

"Ми постійно інвестуємо в ніше дослідження".
Др. Терсен Харт, CSO Гейстліх Фарма

 

Метою є досягнення оптимальної взаємодії між матеріалом і тілом — для відновлення природних тканин. Geistlich ставить собі за мету розвинути глибоке розуміння біологічних характеристик матричних структур. З моменту свого заснування в 1851 році компанія займалася переробкою та очищенням кісткових і колагенових матеріалів. Компанія прагне випускати ідеальні продукти для практичного та загального використання та надавати разом із ними першокласні наукові дані.

 

Ефективність, задукоментована сотнями досліджень

Сьогодні у Geistlich biomaterials є понад 900 наукових публікацій. Всі нові розробки Geistlich Pharma перевіряються до тих пір, доки вони повністю не відповідатимуть стандартам компанії щодо якості, безпеки та ефективності. Для компанії Geistlich Pharma AG важливо розуміти клінічні потреби фахівців, щоб вони могли правильно лікувати своїх пацієнтів. Для цього компанія може спиратися на широку мережу міжнародних експертів. З практиками та провідними лідерами у галузі громадської думки Geistlich Pharma AG розробляє нові концепції продуктів та лікування та постійно інвестує у дослідження.

 

Зосередження на науковому підході

Компанія з самого початку була сформована на власному науковому підході та партнерстві з університетами. З міжнародними дослідниками — перш за все з проф. др. Філіпом Дж.

Доктор Пітер Гайстліх зробив новаторську роботу у галузі регенерації кісток і розробив матеріал кісткового замінника — Geistlich Bio-Oss®, та колагенову мембрану — Geistlich Bio-Gide®. Компанія Geistlich Pharma AG направлена на науково обґрунтований розвиток та продовжує інвестувати у інтенсивні наукові дослідження цієї галузі.

Першокласна якість продуккції завдяки власним дослідженням та розробкам

Як сімейний бізнес зі штаб-квартирою у Швейцарії, Geistlich Pharma виробляє свої біоматеріали у власному виробничому відділенні. Компанія Geistlich працює з ультрасучасними машинами та обладнанням, деякі з яких спеціально розроблені для цієї мети, Усе це дозволяє компанії захистити видатну якість продукції та впроваджувати інновації. Проходячи складний виробничий процес продукти відповідають самим високим стандартам компанії. У Geistlich все робиться під одним дахом. Від вибору та контролю сировини до досліджень і розробок, від виробництва до зберігання та відправлення. Всі кроки виконуються без проблем і відповідають високим стандартам якості та безпеки компанії.

 

Перевірена швейцарська якість для пацієнта Забезпечення якості тут має вирішальну роль. Близько п'яти перевірок на рік проводяться зовнішніми регулюючими органами, включаючи TÜV та Американську адміністрацію їжі та лікарських препаратів (FDA).

 

«Ми прагнемо до досягнення однієї мети: якості та безпеки продукції відповідно до найвищих стандартів»

Пауль Нот, CEO Geistlich Pharma

 

Компанія регулярно дотримується чи перевищує суворі норми та стандарти влади. Сам Geistlich Pharma щорічно проводить від 25 до 30 перевірок внутрішньої якості та перевіряє близько десяти постачальників. Щоб зберегти якість, компанія Geistlich Pharma проводить безперервну підготовку та вдосконалення навичок своїх співробітників. Щорічно проводяться 630 внутрішніх навчальних курсів; 120 курсів проводяться зовні. Після виробництва продукти проходять численні перевірки якості: 20 випробувань для кісткових замінників і 25 для мембран. З усіма цими заходами компанія Geistlich Pharma AG прагне досягти однієї мети - забезпечити якість продукції та безпеку найвищого стандарту для покращення якості життя пацієнтів.

Високі стандарти безпеки у відділенні виробництва Geistlich Pharma

Geistlich Pharma виробляє свої біоматеріали для регенерації кісток, хрящів та тканин у власному виробничому відділенні в штаб-квартирі компанії, у Центральній Швейцарії. Весь виробничий процес підпорядкований найсуворішим стандартам безпеки та перевіркам якості: від вибору постачальників сировини до постачання кінцевої продукції. Безпека під час виготовлення виробів гарантується завдяки значним гігієнічним заходам у зоні складування продукії, яка знаходиться під різними рівнями безпеки та постійним контролем.

 

"Весь виробничий процес підпорядкований найсуворішим стандартам безпеки та перевіркам якості".

Егон Бідерманн, менеджер якості

 

Висока швейцарська якість, завдяки кваліфікованим працівникам та найсучаснішим технологіям Geistlich Pharma визначила особливо високі вимоги до своїх співробітників та технічного обладнання для виробництва біоматеріалів. Тому компанія постійно здійснює інвестиції в початкове та подальше навчання своїх фахівців та у свої виробничі системи. Новітнє обладнання також свідчить про високу швейцарську якість. Машини, які розроблені частково самою компанією, відповідають індивідуальним вимогам компанії, а також новітнім технологічним стандартам. У майбутньому Geistlich Pharma хоче і надалі гарантувати своїм клієнтам добре відому швейцарську якість і, отже, покладає довгострокову віру в Швейцарію як виробничу площадку.

 

Довіра — це добре, але контроль важливий завжди

Щоб забезпечити високу якість та безпеку, компанія здійснює ретельний контроль продукції та кваліфікації своїх працівників. Перш ніж запаковувати, всі продукти Geistlich, крім автоматичних перевірок, піддаються огляду кваліфікованим фахівцям. Весь виробничий процес здійснюється під одним дахом у Швейцарії.

Інновації в Geistlich Pharma — стійкі та надійні

Geistlich Pharma є лідером на ринку у розвитку біоматеріалів. Лідерський дух Geistlich проходить через історію компанії і є важливим для майбутнього компанії: "Ви або лідер, або ви стоїте на місці ...". Geistlich не має на меті комерціалізувати інновації якомога швидше. Geistlich розвивається стабільно і відповідально.

 

Нововведення Geistlich дали змогу вийти на передовий рівень:

  1. Geistlich Bio-Oss® має революційну регенерацію зубних кісток
  2. Geistlich Bio-Gide® робить регенерацію кісток більш дієвою.
  3. Chondro-Gide® відкрив нові шляхи регенерації хрящів.

Якість, безпека та ефективність продукції завжди мають першочергове значення. Geistlich інвестував багато: у нові технології, технічне оснащення та в безперервне початкове та подальше навчання своїх співробітників — і буде продовжувати це робити в майбутньому.

 

 

Метою Geistlich є допомогти пацієнтам отримати кращу якість життя. Це робиться, по- перше, завдяки новим продуктам, а по-друге, шляхом розробки нових технологій або нових областей застосування для вже доступних продуктів. Інноваційна діяльність компанії організована відповідно. Вісімдесят відсотків інноваційних проектів служать для розробки продуктів, адаптованих до вимог замовника. Компанія використовує залишкові 20 відсотків для проведення фундаментальних досліджень та розробки нових можливостей для наших вже існуючих основних продуктів (наприклад, досвід колагену).

 

"Ви або лідер, або ви стоїте на місці ..."

Доктор Теранс Харт, CSO Geistlich Pharma

 

Співпраця з експертами

Geistlich Pharma AG співпрацює з високоспеціалізованими вченими, які володіють відмінною репутацією в експертних колах. Існує також інтенсивний обмін з великою науковою мережею міжнародних університетів. Перш ніж представити свою продукцію на ринок, Geistlich Pharma AG детально оцінює її разом з досвідченими науковцями та надає наукові докази того, що вони відповідають високим вимогам Geistlich щодо якості та ефективності.