MM
...

Імплантація та аугментація – крок за кроком до успіху

Імплантація та аугментація – крок за кроком до успіху

Імплантація та аугментація – крок за кроком до успіху

Автор та модератор курсу – доктор Андрій Ґаук (Львів) – акредитований лектор-консультант компанії Geistlich, OSSTEM Implant, Straumann, Connect, U-Impl.

Засновник та головний лікар стоматологічної клініки “Клініка доктора Ґаука”, лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії.

Голова Львівського обласного осередку Асоціації стоматологів України, член Правління Асоціації стоматологів України, член Координаційної ради МОЗ з питань реформування стоматології.

Автор теоретико-практичних курсів “Філософія успішної імплантації – крок за кроком до успіху”, “Імплантація та аугментація - крок за кроком до успіху” та індивідуальних навчальних курсів

“Основи імплантологічного лікування”, “Аугментація, як основа життя кістки навколо імплантату”.

Сфера професійних інтересів: імплантація, кісткова пластика, пластика м’яких тканин, хірургічна пародонтологія, комплексна регенерація щелепо-лицевої ділянки, протезування на імплантатах.

День перший

“Імплантація та аугментація - основні постулати” - принципи доказової медицини. Остеоінтеграція та виживання кістки навколо імплантату. Критерії успіху імплантації: планування, чіткий протокол, коректна ортопедія, дотримання пацієнтом догляду за протезами та програма виклику пацієнтів. Три вимоги до сучасного імплантату. Аугментація - мінімальний об’єм кістки для довготермінового прогнозу. Короткі та тонкі імплантати, як альтернатива кістковій пластиці. “Виживання кістки навколо імплантату” - сучасна доказова візія. Направлена регенерація кістки. Терміни проведення по Вільсону - Веберу. Збереження лунки - “вирішення проблем твердих та м’яких тканин”. Одноетапний та двоетапний підхід в імплантації та аугментації.

 1. НРК - дегісценції, фенестрації
 2. Розщеплення паростка та ущільнення
 3. Горизонтальні та вертикальні дефекти. Кісткові блоки. “Sausage technic”. Підняття дна придаткових пазух носа. Класифікація кісткових дефектів по Тергайдену, Голдману, Когену – розуміння чіткого алгоритму аугментації - де і коли. Класифікація хірургічних втручань доктора Ґаука та її використання в практиці.

Теоретична частина. “Регенерація кісток та тканин за допомогою природних біологічних матеріалів”. Замінники кісткової тканини. Презентація Geistlich. Біологічна функціональність матеріалів Geistlich Bio-Oss та Geistlich Bio-Gide. Остеокондукція та остеоіндукція. Повільне моделювання. Наукові та клінічні розробки.

Практична частина (на свинячих щелепах) - видалення зуба та методика збереження параметрів лунки.

Теоретична частина. Презентація імплантату та імплантаційної системи Straumann. Основні вимоги до імплантату і чому саме BLT (конічний) для імплантації в складних клінічних ситуаціях з дефіцитом кістки. Roxolid та SLActive. Чіткий хірургічний протокол для різних типів кістки.

Практична частина. Імплантація та методика НРК при дегісценціях, фенестраціях, малі об'єми аугментації.

Закінчення першого дня курсу та урочиста вечеря.

День другий

Теоретична частина. Розщеплення кісткового паростка та ущільнення кістки.

«За» та «проти». Алгоритм дій та можливі ускладнення. Техніки шиття та дизайну розтину при аугментаціях. Тонкощі мобілізації клаптя. Використання хірургічних п'єзотомів.

Практична частина. (на свинячих щелепах) - відпрацювання навиків розщеплення паростка, ущільнення кістки з одночасною постановкою імплантатів. Розтини, дизайн, мобілізація.

Теоретична частина - горизонтальні та вертикальні дефекти. Алгоритм дій при масивних втратах кістки. Кісткові блоки. Базовий принцип методики “Sausage technic” - утримуюча бар’єрна мембрана, кісткова стружка та біоматеріал, фіксація мембрани. Нюанси мобілізації та шиття - запорука успіху.

Практична частина. Відпрацювання навиків фіксації імплантатів при масивних дефектах кістки з використанням “Sausage technic”, забору кістки, готування кісткової суміші. Фіксація та стабілізація мембран пінами. Резорбовані та нерезорбовані мембрани. Безпечна тактика та успіх. Відпрацювання навиків забору кістки та кісткових блоків. Всі покази до аугментації з імплантацією супроводжуються клінічними випадками з практики доктора Ґаука та їх віддаленими результатами з демонстрацією рентологічною, КТ та фото робіт протягом 20 років спостережень в клініці.

Закінчення курсу та вручення сертифікатів.

Кожен учасник індивідуально отримає:

 • свинячі щелепи;
 • два імплантанти BLT Straumann;
 • біоматеріали Geistlich (кістковий замінник Geistlich Bio-Oss др 0,5 гр по 2 од. та мембрани Geistlich Bio-Gide 25*25 mm по 2 од.);
 • шовний матеріал 5/0 зворотньо-ріжуча голка;
 • набір інструментів STOMA (касета) для мікрохірургічних та імплантологічних маніпуляцій;
 • фізіодиспенсери Implantmed (W&H Dentalwerk GmbH) з наконечником WI-75E/KM;
 • мікромотор;
 • хірургічний набір для постановки імплантатів BLT Straumann;
 • набір інструментів для роботи з вузьким гребнем ESSET Kit Osstem;
 • набір долот для розщеплення Split Kit.
 • Також буде використовуватися:
 • прилад Piezotome cube Acteon Implant Сenter 2;
 • тимчасові імпланти Connect;
 • піни для фіксації мембран.

Місце проведення : м. Львів, вул. Моршинська 10.

Дата проведення: 11-12 грудня.

Реєстрація: http://bit.ly/33D2TLZ

Додаткова інформація: Ґаук Марта, тел.+38 097 111 09 16
http://bit.ly/2DyU9fp

Назад