Встигніть підтвердити свою участь на курсі "Аугментація м’яких тканин навколо імплантатів" під керівництвом світового лектора, лікаря з великої літери, справжнього професіонала з пародонтології та остеінтеграції - Даніеля Кардарополі!.

  • Спеціальний курс для учасників X ювілейної східноєвропейської конференції.
 
Сучасні лікарі в основному фокусують увагу на остеоінтеграції імплантатів та рівні їх виживання. Однак, коли ми оцінюємо встановлення імплантів, надзвичайно важливою для успішного фінального результату стає естетика. Оптимальна інтеграція м’яких тканин та ідеальна рожева естетика є викликом, особливо зважаючи на супер високі вимоги сучасного пацієнта, який очікує, що протез буде настільки ж естетичним, наскільки функціональним. 

Збереження чи створення оптимального контуру м’яких тканин для відтворення природньої архітектури ясен завжди повинна стояти в пріоритеті. В ході курсу будуть розібрані кілька різних хірургічних технік з використанням сполучнотканинного графту та тривимірної колагенової матриці, будуть обговорені переваги сучасних матриць з перехресними зв’язками, що ідеально зберігають об’єм при аугментації м’яких тканин.

Крім того, учасники розберуть техніки збільшення товщини кератинізованих ясен – як з використанням вільного ясенного трансплантату, так і з застосуванням біоматеріалів.
Однак, очевидно, що для досконалої пластики м’яких тканин завжди критично важливо дотримуватись принципів пародонтальної пластичної хірургії.
 

Процедура аугментації кістки є необхідною, якщо існуюча кістка не дає можливості адекватного встановлення імплантата, коли первинної стабільності досягнути неможливо, або коли протезування не дасть бажаного результату з огляду на співвідношення коронка/корінь. І лише після успішної аугментації кістки необхідно досягнути адекватної висоти м’яких тканин для створення здорової і стабільної периімплантних тканин та покращення естетики кінцевого результату.

  • Автор та модератор курсу Даніель Кардарополі - доктор стоматології зі спеціальним

сертифікатом по пародонтології Університету Торіно, Італія. 

Активний член Італійської Асоціації Пародонтології, Європейської Федерації Пародонтології, Італійської Асоціації Остеоінтеграції та Академії остеоінтеграції.

Міжнародний член Американської Академії пародонтології.

 
Науковий директор PROED – Інституту Професійної Освіти по Стоматології (Торіно). Володар премії “Goldman Award” Італійської Асоціації Пародонтології та нагороди “National Award” Італійської Асоціації Ортодонтії.

Член редакційної ради журналів The International Journal of Periodontics and Restorative Dentistry та American Journal of Orthodontics & Dentofacial Orthopedics. Автор статей в міжнародних журналах з високим імпакт-фактором. 

Спеціалізується на пародонтології, дентальній імплантації, регенеративній терапії та орто-періо міждисциплінарному лікуванні. Власник приватної практики в Торіно, Італія.

Під час курсу буде синхронний переклад. Практична частина з найкращим, преміальним матеріально-технічним забезпеченням

- біоматеріалами природного походження для регенерації кістки швейцарської компанії Geistlich
- хірургічними інструментами німецького бренду Stoma
- аугментаційні втручання проводитимуться на тваринному матеріалі

Вартість участі - 270 євро
Кількість місць обмежена!
  
Для реєстрації телефонуйте +38097 462 10 00
або заповняйте форму forms.gle/2uMrHQew6BdveXo79