MM
...

Навчання

Практичний курс «Хочу стати ІМПЛАНТОЛОГОМ»

Практичний курс «Хочу стати ІМПЛАНТОЛОГОМ»

Хочу стати імплантологом 

ОНОВЛЕНИЙ базовий КУРС по дентальній імплантації

Далі

Теоретичний курс Андрія Гаука у Львові

Теоретичний курс Андрія Гаука у Львові

31 березня відбудеться теоретичний курс Андрія Ґаука.

Андрій Ґаук – головний лікар стоматологічної клініки «Клініка доктора Ґаука», член Координаційної ради МОЗ, Голова Львівського обласного осередку Асоціації стоматологів України, Лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії, лектор – консультант компаній Geistlicg (Швейцарія), Osstem (Корея), Connect (Україна).

Далі

Курс Ланга «Сучасна пародонтологія та імплантологія» у Львові

Курс Ланга  «Сучасна пародонтологія та імплантологія» у Львові

Ось і пройшов 2-денний курс легенди світової пародонтології, професора Ніклауса Ланга.

За цей короткий термін усі учасники дізнались багато нового та корисного, зарядились позитивними емоціями, нагадали те, що вже знали та просто приємно поспілкувались з колегами.

Компанія ММ Plus вдячна  Ukrainian Academy of Periodontology за можливість долучитись до створення невимушеної святкової атмосфери. Ми були раді стати частинкою цієї грандіозної події.

Далі

Практичний курс: Обгрунтування та можливості лікування периімплантиту. Оновлений курс

Практичний курс: Обгрунтування та можливості лікування периімплантиту. Оновлений курс

Орест Штука

Хірург-стоматолог, сертифікований спеціаліст, лікар І категорії з хірургічної стоматології. Лікар-пародонтолог, завідувач пародонтологічним відділенням Центру стомато- логічної імплантації та протезування «ММ» (Львів), Президент Асоціації імплантологів України, член EFP, EAO, АІУ, АПУ. Член Асоціації стоматологів України. Отримав подяку від Асоціації імплантологів України за активне впровадження та попу- ляризацію методу дентальної імплантації в Україні. Нагороджений Золотою відзнакою як засновник Асоціації імплантологів України за визначні заслуги у створенні Асоціації та за активну участь у її розбудові. Учасник академічних щопіврічних програм Бернського університету із 2007 року. Був першим, хто почав програму запровадження регенеративноі пародонтологіі в Украіні і на даний момент є першим, із ким підписана угода про проведення клінічних дослід- жень згідно європейських протоколів у цьому напрямі.

 

Далі
1 2 3  >  >>