MM
...

Благочинна акція «Кораблі Надії»

Благочинна акція «Кораблі Надії»

Благочинна акція «Кораблі Надії»

Geistlich Pharma підтримує благочинну акцію «Кораблі Надії»

Регенеративна медицина для кращої якості життя – основне завдання компанії Geistlich Pharma, зусилля якої протягом багатьох років зосереджені на проведенні досліджень та розробок.

Geistlich Pharma надає фінансову підтримку міжанродній благодійній акції  «Кораблі Надії», суть якої полягає у функціонуванні кораблів-госпіталів у країнах, що розвиваються ще з 1978 року. Ідея цієї благочинної акції дуже проста: медики повинні мати прямий доступ до пацієнтів, що потребують допомоги, уникаючи бюрократії та перешкод. При цьому сучасні умови та обладнання кораблів не залежать від місцевої інфраструктури. Медики-волонтери з більше ніж 40 країн надають допомогу у вигляді операцій, стоматологічного лікування та освітніх програм.

 

Кораблі надії

Найменш забезпечені люди у світі отримують практичну, пряму допомогу. Найбільший цивільний корабель-лікарня зараз знаходиться в порту Мадагаскара. Протягом 9 місяців медики проведуть більше 2000 операцій у дорослих і дітей, включно з щелеполицевими втручаннями та протезуванням. Спеціалізовані хірурги проведуть лікування більше ніж 10 000 пацієнтів в спеціально створеній наземній стоматологічній клініці.А для того, щоб бути певними в тому, що допомога надаватиметься і надалі, вони проведуть спеціальні навчання з місцевими спеціалістами.  

 

Міссія «Африканська Надія»

Розміри найбільшого у світі приватного корабля-госпіталя вражають: довжина 152 метри, п’ять операційних блоків, палати на 84 ліжка. Тут ви можете взнати більше про благочинну акцію «Кораблі Надії».

Назад